piątek, 20 stycznia 2012

"Nieumarła i bezrobotna" - czyli trzymaj sie ode mnie z daleka przystojniaku.Tytuł: Nieumarła i bezrobotna
Seria: Królowa Betsy
Autorka: Maryjanice Davidson
Wydawnictwo: Amber

Recenzja:
Nieumarła i bezrobotna druga cześć przygód szalonej królowej wampirów, której nikt nie chce okazywać szacunku, co samej Betsy kompletnie nie przeszkadza. Za to przeszkadza jej fakt, że jeden głupi „wybryk” spowodował to, że przystojny wampir został jej małżonkiem i tym samym królem wampirów, o czym była mowa w księdze, jednak nikt jej wcześniej nie uprzedził. Czy może być gorzej? W jej przypadku oczywiście, ze tak, jej domu zamieszkały termity, ojciec powiedział, ze powinna nigdy „nie wstawać  z grobu”, a macocha szczerze jej nie cierpi odkąd cudownie ożyła. Tylko jej matka, przyjaciółka Jess i Marc lekarz którego uratowała są razem z nią no i oczywiście przystojny małżonek, co irytuje i doprowadza do pasji naszą bohaterkę. Jednak to nie wszystko, ktoś zaczął zabijać wampiry, czym musi się zająć Betsy. Oczywiście z pomocą przychodzi  Sinclair, jednak jego pomoc znowu zostaje odrzucona, jednak jako pełnoprawny małżonek, nie zgadza się ze swoja królową i zabrania jej nawet pracować w sklepie obuwniczym. W końcu żaden gentleman nie pozwoli na to żeby jego królowa pracowała skoro on może jej zapewnić wszystko czego zapragnie.
Co już udowodnił przysyłając Betsy wszystkie wymarzone buty, w ramach przeprosin za noc, która ich połączyła a której Elizabeth nie może mu wybaczyć. Bowiem każda spędzona noc  z Sinclair’em (raptem dwie)prowadzi do tragedii w jej mniemaniu. Reszty dowiecie się sami czytając, bo to oczywiście nie wszystko ;)
Autorka także tą cześć pozostawia w komicznym stylu, co mnie osobiście doprowadzało do łez, dlatego wróciłam do tej  części i zapewniam, ze to nie ostatnia recenzja o tej serii ;)

1 komentarz:

  1. There's shocking news in the sports betting industry.

    It's been said that every bettor needs to look at this,

    Watch this now or quit betting on sports...

    Sports Cash System - Automated Sports Betting Software

    OdpowiedzUsuń