wtorek, 17 stycznia 2012

"Kocham Hollywood" - to nie tak jak myślisz. Zaufaj mi.

Tytuł: Kocham Hollywood
Oryginalny tytuł: I Heart Hollywood
Autor: Kelk Lindsey
Wydawnictwo: Amber

Recenzja:
Kocham Hollywood, kolejna odsłona szalonych przygód słynnej już blagierki Angeli .
I tym razem autorka zaskoczyła nas szalonymi perypetiami z życia całkowicie odmienionej Ang.
Dobra praca, nareszcie  układający się związek  z przystojnym rockmanem oraz zawsze pomocne przyjaciółki  to niemal wszystko czego potrzeba jej do szczęścia. Jednak gdy wszystko się układa, dzwoni pani redaktor, która na spotkaniu oznajmia, że Angela ma jechać do Hollywood, aby zrobić wywiad z mega przystojnym i sławnym aktorem.   Ona, amatorka w wywiadach, ma zrobić wywiad od którego zależy cała jej kariera zawodowa, oraz życie w Nowym Jorku, w którym tak się zakochała.
Tak wiec z ciężkim sercem, zostawia swojego przystojniaka i rusza wraz z Jess na podbój Hollywood. Miasto, gdzie na każdym kroku można spotkać kogoś sławnego wcale nie przypada Angeli do gustu oraz sam fakt, ze wyjeżdżając z zimnego NY nie wzięła ani jednego bikini. Co oznacza kolejne zakupy i wyczyszczenie karty kredytowej, znowu.
Pierwsze spotkanie z  Jamesem Jacobsem jest kompletnym koszmarem, jednak aktor wydaje się być rozbawiony jej zachowaniem. Kolejne spotkania z Jamesem, kłótnie z przyjaciółką oraz brak kontaktu z chłopakiem zapoczątkowują lawinę nieszczęść i niedomówień.  Lecz uwierzcie to dopiero początek, bo gdy do gazety przedostają się  zdjęcia Angeli i Jamesa, wszystko się sypie. Praca, związek, przyjaźń a zaczyna się wielka zabawa z alkoholem w roli głównej. Jak wybrnie z zarzucania zdrady Angela i wyjaśni wszystko swojemu chłopakowi i czy w ogóle jej się to uda? I do czego doprowadzi nadmierne picie alkoholu, oraz nowe znajomości?
I mimo tego, że pewne kwestie się wyjaśnią, to na światło dzienne wyjdzie pewna skrzętnie ukrywana tajemnica o…  Sami musicie przeczytać.
Zapewniam, ze nie pożałujecie. Autorka stanęła na szczycie oczekiwań czytelników i sprezentowała nam kolejną historię pełną humoru, wielkich niewybaczalnych wpadek w świecie kobiet i nie tylko. Kolejna lekka książka, przy której można śmiać się i płakać oczywiście ze śmiechu. Wady i zalety rozumowania kobiet oraz poznanie czemu kobiety postępują tak, a nie inaczej. Inaczej mówiąc nasze plusy i minusy z domieszką humoru i nie oszukujmy się, kobiecej głupoty.
Jestem pewna, że to nie jest ostatnia cześć losów naszej szalonej Angeli, co mnie osobiście bardzo cieszy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz