czwartek, 26 stycznia 2012

"Nieumarła i niedoceniona" - czyli daj mi spokój. Chyba jestem zazdrosna.

Tytuł: Nieumarła i niedoceniona
Seria: Królowa Betsy
Autor: Maryjanice Davidson
Wydawnictwo: Amber

Recenzja:
Davidson Mary Janice autorka cyklu o „Królowej Betsy”, ceniąca sobie poczucie humoru jak i tajemniczą akcję.
Na początku była nieumarła, niezamężna i bezrobotna, teraz już jest tylko nieumarła.
Królowa wampirów ma za zadanie chronić swoich podwładnych, a jednocześnie odpędzać od siebie przystojnego króla, który jest także jej mężem.
Od drugiej części jej przygód nie zmieniło się prawie nic oprócz tego, że teraz mieszka z nią jej małżonek i musi go znosić na co dzień, jakby tego było mało dowiaduje się, że ma siostrę, która jest śmiertelnym niebezpieczeństwem  dla wampirów. I właśnie to jest to przechyla szale całkowicie. Betsy ma dosyć tego, że o wszystkim dowiaduje się przypadkowo w najmniej oczekiwanych momentach i to od innych wampirów. Dlatego postanawia dowiedzieć się teraz wszystkiego o sobie z Księgi Umarłych i właśnie to prowadzi do Królową do obłędu, skutki czytania księgi będą  poważne i zmienią życie królowej. Nie będzie mogła porozumieć się ze swoimi bliskimi, Królem i jedyną podwładną która ją szanuje, po za tym pozna swoją siostrę, którą interesuje się sam Sinclairow, a Betsy w końcu zdaje sobie sprawę z tego, że…
Jakby tego mało jej pracownicy z klubu nocnego chcą ją zniszczyć. Jednak Królowa tak łatwo się nie da.
3 cześć komicznej historii Betsy, przeplatana akcją. Styl autorki zostawia wiele do życzenia jednak całość jest zabawna i to właśnie ten komizm i beznadziejne wpadki Królowej przyciągają do tego, aby czytać dalej.  Zabawne perypetie wynagradzają nawet przeciętny styl autorki.


1 komentarz:

  1. There is shocking news in the sports betting industry.

    It's been said that every bettor needs to look at this,

    Watch this or stop betting on sports...

    Sports Cash System - Advanced Sports Betting Software

    OdpowiedzUsuń